Kocięta

Poznaj nasze nowe mioty kociąt brytyjskich!

 Z dumą prezentujemy zdrowe i urocze kocięta, gotowe, aby stać się nieodłączną częścią Waszego życia.

Sprawdź aktualnie dostępne kocięta lub poznaj nasze plany hodowlane. 

Staramy się aby kocięta brytyjskie z naszej hodowli cechowało doskonałe zdrowie, piękny typ kota brytyjskiego oraz cudowny , zrównoważony charakter. W socjalizację kociąt wkładamy całe serce i ogrom wysiłku w czym  pomaga nam nasz syn, który odziedziczył po rodzicach pasję do zwierząt. Kocięta brytyjskie w naszej hodowli dzielą z nami życie rodzinne. Spędzają czas na zabawach z nami i również maja kontakt z psami. Dzięki temu bardzo szybko aklimatyzują się w nowych rodzinach, przynosząc wiele radości nowym właścicielom.

         Kocięta w naszej hodowli opuszczają rodzinny dom nie wcześniej niż przed ukończeniem 14tego tygodnia życia. Wówczas są dwukrotnie zaszczepione i trzykrotnie odrobaczone. Otrzymują od nas wyprawkę, książeczkę zdrowia, umowę sprzedaży , rodowód FIFE oraz certyfikat weterynaryjny potwierdzający doskonały stan zdrowia malucha.

Staramy się utrzymywać kontakt z nabywcami naszych kociąt i zawsze służymy radą .

Koty dorosłe w naszej hodowli są regularnie badane w kierunku chorób wirusowych FIP, FIV oraz FELV jak również w kierunku chorób dziedzicznych (PKD) oraz HCM. 

Nasze koty nie mieszkają w klatkach ani w odosobnionych pomieszczeniach. Po wcześniejszej rozmowie telefonicznej zapraszamy osoby oczekujące na kociaka od nas do odwiedzenia naszej hodowli i poznania naszej rodziny dwu i czteronożnej. 🙂

error: Content is protected !!