miot V’23

Witamy miot X!

PL*CASABLANCA urodziła 3 dziewczynki. Ojcem kociąt jest nasz kocurek PL*Gotham OOLONG.

     A teraz kilka słów o tym miocie. Raz na jakiś czas zdarza się, że oczy kociąt wybarwiają się szybciej niż normalnie. Tak właśnie stało się w przypadku tych dziewczynek. Ich piękne ( w przyszłości ) mocno pomarańczowe, wielkie i bardzo okrągłe oczy będą przepięknie zdobiły te śliczne buźki.

    Futerka tych małych kotek brytyjskich też są bardzo krótkie ( to dzięki australijskim liniom, które płyną i ich krwi ) i dadzą efekt gęstego i krótkiego „dywanu”

   Każda koteczka ma odrobinę inny charakter, ale wszystkie są odważne i bardzo zabawowe. Opanowały już cały nasz dom i nie przejmują się naszymi gośćmi czy psami, z którymi mieszkamy.

  zdjęcie imię płeć kolor status
 VIKTORIA  BSH a niebieska wolna
VALKIRIA  BSH a niebieska wolna
 VENUS BSH c liliowa obserwcja
         

 

kot-brytyjski-viki2

PL*Gotham Viktoria – rezolutna dziewczynka. Pierwsza zeszła na parter, żeby zwiedzać nowe terytoria. Ta ciekawska, odważna i wesoła koteczka wniesie do nowego domu dużo radości. Z wyglądu będzie bardzo przypominać swoją starszą siostrę z tego samego skojarzenia: PL*Gotham ULTRA. Piękne, krótkie futerko( tak pożądane w rasie, małe uszka, śliczny uśmieszek, który będą zdobić głęboko pomarańczowe okrągłe oczy.

kot-brytyjski-vala3

PL*Gotham VALKIRIA – Valusia to rozkoszne i rozmruczane kocie dziecko. Na dźwięk dzwoneczka z zabawki wyłania się natychmiast spod ziemi 😀 Cudna, otwarta, chętna do zabawy. Mimo jej młodego wieku, oczy już są bardzo ładnie wybarwione ( zzwyczaj na kolor trzeba czekać dłużej). Buźka jak widać ze słodką ekspresją, a futerka mógłby pozazdrościć niejeden kot brytyjski. Vala jest dostępna w okazyjnej cenie, ale o tym już opowiem przez telefon.

kot-brytyjski-venus1

Kocięta będą mogły zamieszkać w nowych domach w drugiej połowie września 2023.
Zanim kociak z tego miotu zamieszka z Państwem w nowym domu, zachęcamy do zapoznania się
z »informacjami« o rasie, pielęgnacji oraz o tym jak przygotować się
na przyjęcie kociaka w nowym domu w artykule – „wyprawka dla kociaka”. 🙂

Jeszcze chwil kilka i będziemy na poważnie rozglądać się za nowymi domkami. Tymczasem opanowałyśmy już cały dom:

Tak rośniemy:

error: Content is protected !!